پمپ های اسکرو و یا پیچی (Screw) ساخت شرکت تلمبه توس که از نوع پمپ های با روتور مارپیچی خارج از مرکز می باشد. نوع خاصی از انواع پمپ های روتاری با پمپ جابجایی مثبت از تک روتوری هستند. که دندانه های روتور نسبت به محور چرخشی به صورت خارج از مرکز قرار دارند و در تماس با دندانه های داخلی استاتور حفره هایی می سازندکه هنگام چرخش روتور، سیال به تله افتاده در داخل این حفره ها در طول خط مرکزی محور با این فشار جابجا می شوند.

پمپ اسکرو | پمپ اسکرو پیچ
پمپ اسکرو

 

این نوع پمپ که نوع خاصی از پمپ های یک انتهایی است تنها از دو جز اصلی پمپاژ به نام روتور که بصورت دورانی حرکت می کند و استاتور که بصورت ثابت است تشکیل شده است.

این نوع پمپ ها یک نوع پمپ های دورانی و یا پمپ های جابجایی مثبت است.

استانور یک دندانه داخلی دوراهه مارپیچی دارد و از یک ماده شیمیایی لاستیکی و لکانیزه شده، ساخته شده که بوسیله لوله ای فولادی احاطه گردیده است. سطح داخلی دندانه های مارپیچی استاتور در تماس با روتور است که از دندانه مارپیچی تک راهه خارجی مشابه استاتور تشکیل شده است. روتور معمولا از جنس سخت نظیر فولاد زنگ نزن، آلیاژ کرم و یا فولاد ابزار ساخته می شود.

پمپ های صنایع فولاد را در این قسمت بررسی کنید که از چه نوع جنس و متریالی ساخته شده است.

پمپ های پیچی تلمبه توس طوری طراحی شده اند که می تواند پمپاژ طیف وسیعی از انواع مایعات با دانسیته و ویسکوزیته های مختلف و همچنین انواع فرآورده های حاوی ذرات جامد یا فیبری تا 60 درصد عامل خشکی را در ارتباط با صنایع مختلف از جمله پمپ صنایع نفت و  پتروشیمی، صنایع کاغذ و سلولزی، صنایع قند، پمپ صنایع غذایی، صنایع چسب، پمپ پالایشگاهی و….. پوشش دهد.

پمپ های پیچی این شرکت بصورت یک، دو، چهار، شش، هشت، ده مرحله ای برای حداکثر فشار به ترتیب 60،48،36،24،12،6 بار ساخته شده اند.

پمپ پیچی، نوعی پمپ چرخشی (روتاری) است که وصل به پیچ هایی است که به یکدیگر متصل می شود و درون یک حفره سیلند استوانه ای می چرخند. مایع از سمت مکش پمپ وارد می شود و به طور خطی در امتداد این پیچ های درهم مشبک به سمت تخلیه پمپ حرکت می کند. فاصله بین پیچ و لاینر بسیار کم است از این روز سیال هنگام حرکت از طریق پمپ از، فشار بهره می برد.

برای اطلاع از قیمت و موجودی و مشاوره رایگان با ما

          تماس بگیرید، ما منتظر صدای گرم شما هستیم. شرکت تلمبه توس (مونو پمپ ایران)

                                                                                 

         05136650941 – 05136650114

 

خرید پمپ اسکرو:

همانطور که از نام پمپ اسکرو مشخص است، وظیفه پمپ کردن در مدار را انجام میدهد. پمپ اسکرو  حرکت چرخشی و یا دورانی دارد و نیروی مورد نیاز چیست دوران از طریق الکتروموتور که به صورت مستقیم از طریق گیربکس یا غیر مستقیم از طریق پولی و تسمه  تامین می شود. بهتر از برای خرید از تولید کنندگان تهیه کنید زیرا در قیمت بسیار بصرفه بود. شرکت تلمبه توس واقع در مشهد تولید کننده انواع پمپ ها با بهترین کفیت و با کیفیت ترین متریال و طول عمر بالاتر هستند.

عمده ترین ویژگی پمپ های اسکرو عبارتند از:

قابلیت کاربرد برای محدده وسیع مایعات و مواد با ویسکوزیته ها و دانیسته های مختلف

خود مکش (بدون نیاز به مواد هوا گیری) با مکش خوب

انتقال سیال حاوی ذرات معلق یا فیبری و حاوی هوا بدون اثر تخریب

پمپاژ آرام و مناسب مواد ظریف و حساس بدون ایجاد کف و یا حباب

دارای حداقل ارتعاشات مکانیکی و ضربات موجی

مونتژ و تعمیرات سریع و آسان

قیمت پمپ اسکرو:

قیمت ها براساس نوع کاربرد  متفاوت است. برای اطلاع از قیمت ها می توانید با کارشناسان فروش تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید تا با خیال راحت تر خرید خود را انجام دهید.

 

“جهت خرید و مشاوره رایگان با ما، می توانید از اطلاعات زیر استفاده کنید”

مشهد، پیامبر اعظم (بزرگراه آسيايي) 25 و 27

 پلاک 69، واحد 4 شرکت تلمبه توس

   36650114 – 051

 36650941 – 051

09155155811

09010567595 🟢